Konya Prefabrik Ev

Konya Konteyner Ev

Konya konteyner evler size ve çalışanlarınıza rahat konaklama hizmeti sunuyor.İnşaat ve yaylacılıkta yaygın olan prefabrik evler aynı zamanda kişisel kullanımlarda da iş görmekte. Kolay kurulumu ve hızlı montajıyla rahat bir kullanım sağlıyor. İş hayatında da oldukça yer edinmiş olan konteyner,  firmalar ve inşaat şirketleri için ilgi çekicidir. Emir prefabrik ev olarak bu kişilere hizmet vermekteyiz.

İş hayatından uzaklaşmak isteyen kişiler için tatil beldeleri, araziler, ormanlık alanlar gibi yaylacılık faaliyetlerinin yoğun olduğu bölgelerde konteyner ev birebir bir tercih haline geliyor. Kaliteli yapısı ve uygun fiyatlarıyla konteyner evler yaz kış demeden kullanılabilir. Her türlü hava koşuluna uyum sağlayan konteyner evler ayrıca kullanılan yalıtım malzemeleri ile size güvenli bir alan sunuyor.

Nakliye kolaylığı ile her bölgeye her ilçeye rahat bir şekilde kurulabilecek olan konteyner evler geniş yapısı ile rahat bir çalışma ve yaşama ortamı sunuyor. Emir prefabrik ev olarak çalışma alanlarınıza şantiye büyüklüğünde konteyner evler kurabiliriz. Konya konteyner 40m2 den 110m2 kadar geniş boyutları olan evleri size sunuyoruz. Rahat ve kullanışlı bir yapısı vardır.

error: İçerikler koruma altındadır !!
05419368339