Mersin Prefabrik Ev

Mersin Konteyner Ev

Mersin konteyner evler sanayi inşaat ve yaylacılık da yaygın olarak görülmektedir. Deniz kenarı tatil beldelerinde de ilgi gören konteyner evler güzel görünümü ve rahatlığıyla dikkat çekiyor. Kolay kurulumu ve hızlı montajıyla rahat bir kullanım sağlıyor. İş hayatında da oldukça yer edinmiş olan konteyner,  firmalar ve inşaat şirketleri için ilgi çekicidir. Emir prefabrik ev olarak bu kişilere hizmet vermekteyiz.

İş hayatından uzaklaşmak isteyen kişiler için tatil beldeleri, araziler, ormanlık alanlar gibi yaylacılık faaliyetlerinin yoğun olduğu bölgelerde konteyner ev birebir bir tercih haline geliyor. Kaliteli yapısı ve uygun fiyatlarıyla konteyner evler yaz kış demeden kullanılabilir. Her türlü hava koşuluna uyum sağlayan konteyner evler ayrıca kullanılan yalıtım malzemeleri ile size güvenli bir alan sunuyor.

Nakliye kolaylığı ile her bölgeye her ilçeye rahat bir şekilde kurulabilecek olan konteyner evler geniş yapısı ile rahat bir çalışma ve yaşama ortamı sunuyor. Emir prefabrik ev olarak çalışma alanlarınıza şantiye büyüklüğünde konteyner evler kurabiliriz. Mersin konteyner size 110m2 boyutları olan şantiye evler çalışanlarınız ve sizin için güzel ve rahat bir alan oluşturmaktadır. Artık sizin de deniz kenarında bir eviniz olabilir. Emir prefabrik güvencesi ile size hizmet sunmaktayız.

0541 936 83 39

error: İçerikler koruma altındadır !!
05419368339