Prefabrik Ev Prefabrik Çelik Ev Çelik Villa Konteyner

İmalatımız yılların tecrübesiyle devam etmektedir.

Prefabrik Ev Ankara

Prefabrik yapılar, normale göre daha küçük, malzemesinde çelik, çimento yongalı levha ( betonpan ve fiberciment) kullanılan, bağ ve bahçelerde kullanıma elverişli yapılardır.

Prefabrik Evlerin Özellikleri

Prefabrik bahçe evi, betonarme evlere oranla maliyeti daha az, kurulumu kolay esnek, hafif dayanıklı yapılardır. Genelde bahçelerde ve hobi bahçelerinde tercih edilir. Bağ evi, bekçi evi ve hatta iş yeri ofisi olarak kullanılabilir. Prefabrik bahçe evi, tek katlı veya iki katlı olabilir. İç mimarların tasarımları ile betonarme evleri aratmayacak şıklıkta ve kullanışlı üretilir. Ahşap görünüm ile şık bir dış ve iç görünüm tasarlanabilir. Hobi bahçeleri için ev yapılmak istendiğinde çok rahat bir şekilde imal edilip, monte edilebilir.

Kurulum Özellikleri

Prefabrik bahçe evi, içinde her türlü donanımın bulunduğu, sağlık açısından hiçbir zararlı etki bulundurmayan, esnek, hafif, 1. derecede depreme dayanıklı, defalarca sökülüp takılabilen, her türlü iklim koşuluna ve ısıya dayanıklı, betonarme binaların aksine sudan etkilenmeyen, su geçirmeyen yapılardır. Hobi bahçeleri için ev tasarlanmak istendiğinde bu evler tercih edilebilir. Farklı modellerde yapılabilir. Ahşap görünümlü olanlar daha estetik ve şık bir görünüm sağlar. Taşıyıcı sistem, yüksek yoğunluklu galvanizli çelikten yapılır.

Cephe Kaplaması

Hobi bahçeleri için ev yapılmak istendiğinde yapılacak yerin arsa imar durumunun belediyeden kontrol ettirilmesi gerekir. Ruhsat onaylandıktan sonraki 5 yıl içinde konutun bitirilmesi gerekmektedir. Bu yapıların cephe kaplaması fiberciment doğal maddeden yapılır. Bu madde yanmaz, erime yapmaz ve yangının sönmesine de yardımcı olur. Uzun yıllar güvenle kullanılabilir.

En Yeni Tasarımlar

En Yeni Tasarımlar

Hobi Bahçelerinize ya da arsalarınıza uygun fiyatlarda...

Anahtar Teslim

Anahtar Teslim

İşimizin Arkasındayız.

Fiyatlarımız

Fiyatlarımız

Kaliteli ve Uygun Fiyatlar

Prefabrik Ev - Çelik Ev - Konteyner Ev - Bekçi Kulübesi

Level 4
Emir Prefabrik Ev

Emir Prefabrik Ev

Çelik Ev - Konteyner Evler - Yaşam Konteyner - Güvenlik Kabini Ankara

Emir Prefabrik Ev Ankara Adres : İvedik OSB Mahallesi 1479. Sokak (Eski 704 Sokak) No:19 Yenimahalle ...

error: İçerikler koruma altındadır !!
05419368339