İzmir Prefabrik Ev

İzmir Konteyner Ev

İzmir konteyner evler çoğunlukla sanayi inşaat ve yaylacılık da yaygın olarak görülmektedir. İş hayatınızda sizi rahatlatacak olan bu konteyner evler oldukça kalitelidir. Deniz kenarı tatil beldelerinde de ilgi gören konteyner evler güzel görünümü ve rahatlığıyla dikkat çekiyor. Kolay kurulumu ve hızlı montajıyla rahat bir kullanım sağlıyor. İş hayatında da oldukça yer edinmiş olan konteyner,  firmalar ve inşaat şirketleri için ilgi çekicidir. Emir prefabrik ev olarak bu kişilere hizmet vermekteyiz.

İş hayatından uzaklaşmak isteyen kişiler için tatil beldeleri, araziler, ormanlık alanlar gibi yaylacılık faaliyetlerinin yoğun olduğu bölgelerde konteyner ev birebir bir tercih haline geliyor. Kaliteli yapısı ve uygun fiyatlarıyla konteyner evler yaz kış demeden kullanılabilir. Her türlü hava koşuluna uyum sağlayan konteyner evler ayrıca kullanılan yalıtım malzemeleri ile size güvenli bir alan sunuyor.

Nakliye kolaylığı ile her bölgeye her ilçeye rahat bir şekilde kurulabilecek olan konteyner evler geniş yapısı ile rahat bir çalışma ve yaşama ortamı sunuyor. Emir prefabrik ev olarak çalışma alanlarınıza şantiye büyüklüğünde konteyner evler kurabiliriz. İzmir konteyner size 110m2 boyutları olan şantiye evler çalışanlarınız ve sizin için güzel ve rahat bir alan oluşturmaktadır. Güzel ve estetik görüntüsü ile fark edilmemesi imkansızdır.

error: İçerikler koruma altındadır !!
05419368339