Prefabrik Evler

Prefabrik Evler

Prefabrik evler, düşük maliyetle kısa süre de kurulumu yapılabilen pratik evlerdir. Prefabrik evler bahçeler de, hafta sonları gidilip kalınabilecek hobi bahçelerine, iş yerleri için ofis olarak kurulabilir.

Prefabrik Ev Özellikleri

Prefabrik evlerin kurulumunda kullanılan malzemeler hava şartlarına dayanıklılığı yüksek olan malzemelerdir. Dış cephesi hava şartlarından etkilenmemesi adına yalıtımlı olarak tasarlanmaktadır. İçerisinde bir evde bulunabilecek her türlü imkan mevcut olan prefabrik ev daha küçük boyutlarda tasarlanır.

Firma Hizmetlerimiz

Firma olarak emir prefabrik ev Ankara Yenimahalle/Ankara bölgesinde kaliteli hizmet anlayışımızla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Evlerimizin boyutu 50 metrekareden başlayıp istenilen ölçülere ve kurulacak alana göre değişmektedir. İki katlı veya tek katlı olarak evler sizler için tasarlanabilir.

Ofisler, bahçe evleri gibi seçeneklerden sonra villa tipi prefabrik ev imalatı da yapmaktayız. Özellikle iş hayatının stresinden kaçmak isteyenler şehrin merkezinden uzak ve konforlu bir yaşam alanı için villa prefabrik evleri tercih etmekteler. Bu tip prefabrik ev fiyatları bütçeye son derece uygundur.

Evlerin büyüklüğüne göre içerisin de bulunacak oda sayısı ayarlanır. Mutfak, tuvalet ve banyo gibi önemli yerler titizlikle imal edilir. Çalışma ekibimiz alanında son derece donanımlı ve iş için gerekli sertifikalara sahip eğitimli kişilerdir. Her türlü sorun veya isteklerinize kısa süre de yanıt alabileceğiniz bir disiplin anlayışımız mevcuttur. Bizlerden hizmet almak için tek yapmanız gereken bize prefabrik evin kurulacağı yeri göstermeniz olacaktır.

 

 

 

error: İçerikler koruma altındadır !!
05419368339